Blog

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom naszych stałych oraz przyszłych klientów, pogotowiezamkowe.pl pragnie przybliżyć im tematykę, związaną z dziedziną, jaką są szeroko pojęte usługi ślusarskie i zabezpieczenia. Artykuły, publikowane na naszym blogu –  porady – związane są między innymi z tematyką, taką jak awaryjne otwieranie  zamków, montaż i wymiana zamków, dorabianie kluczy, awaryjne otwieranie samochodów itp. Zwracamy również uwagę klientów na zasady bezpieczeństwa i przestrzegamy przed złodziejami. Bazujemy w tym temacie na informacjach, uzyskanych od policji.

POGOTOWIEZAMKOWE.PL – PORADY

Ponadto poruszamy kwestie, dotyczące wyboru odpowiedniego typu zamka czy wkładki do drzwi, ich montażu i właściwej konserwacji. Publikowana treść wzbogacona jest również o cenne dane na temat nowinek technologicznych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie  zabezpieczeń. Postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, dotyczące wyboru konkretnego produktu, jak również przybliżymy kulisy naszej codziennej pracy z klientami.

Zapraszamy do lektury!

16 Wrz 2018

Jak okradają nasze mieszkania

Z roku na rok odnotowuje się coraz większą ilość włamań do domów i mieszkań. W ubiegłym roku było ich aż 27 tys., codziennie okradanych jest 74. Straty poniesione przez ofiary napadów idą w grube miliony. Rekordzistą był robotnik, który wyniósł z domu pod Piasecznem biżuterię i obrazy o wartości 300 tys. zł. Złodzieje

Czytaj dalej...