WYMIANA ZAMKÓW

Zdarza się, że nagle psuje się zamek w drzwiach – jest na to prosta rada – wezwij pogotowiezamkowe.pl i zostaw nam swój problem! Samodzielna wymiana zamka może skończyć się niepotrzebnymi zniszczeniami.  Powierz to zadanie profesjonalistom z 20 letnim stażem w branży ślusarskiej. Zawsze działamy kompleksowo – doradzamy, montujemy, serwisujemy i naprawiamy!

Pogotowiezamkowe.pl –  o zamkach  wiemy wszystko!

W naszej stałej ofercie sprzedażowej posiadamy zamki i wkładki do drzwi, wiodących producentów w dziedzinie najwyższej klasy zabezpieczeń. Usługę, jaką jest wymiana zamka, poprzedzamy dokładnym wywiadem z klientem, w czasie którego wsłuchujemy się w jego oczekiwania i staramy się je dostosować do posiadanych w naszym asortymencie produktów. W pakiecie naszych usług znajduje się:

  • wymiana zamków,
  • konserwacja zamków,
  • wymiana wkładek do zamków,
  • wymiana zamków w drzwiach antywłamaniowych,
  • otwieramy i wymieniamy zamków w skrzynkach pocztowych.

Wszystkie nasze działania nakierowane są na profesjonalne wykonanie powierzonego nam zlecenia!

Oferujemy klientom produkty najlepszej jakości!

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i niezawodnych produktów, renomowanych firm,  takich jak: GERDA, DIERRE, LA PORTE, WITEX, DONIMET, GARDESA, DREW-STAL, JUWENT, J&W, KONSMETAL, METALKAST, SECUREME, SAB, FAB, CR MOD DEP, GU, KFV, DOM, ASSA, ABLOY, LOB, TITAN, WILKA, SISO, MOTTURA, VIKAMET, KABA GEGE, ISEO, MUL-T-LOCK, SKARBIEC, WINKHAUS, ROM, SOBINCO, REYNEARS, MCM, CISA, BODA, SIAS, WIKA-MET, MAUER, ABUS, DELTA, ZBIGMET, GAMET, CAWI, WITTKOPP, KRMOMER, LOWE&FLETCHER, POLASZEK.

Posiadamy także zaawansowane technologicznie wkładki do drzwi, typu AirKey, której producentem jest EVVA czy Gerdalock, które otwierane są dzięki użyciu aplikacji mobilnej w telefonie lub specjalnie kodowanych kart.

Potrzebujesz wymienić zamek lub wkładkę do zamka na terenie Warszawy i jej okolic?  Pogotowiezamkowe.pl jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu!

Zapisz numery! Bądź przygotowany, a na pewno nie zaskoczy Cię, żadna, niespodziewana awaria zamka w drzwiach!

601 15 16 17        501 15 16 17