MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Jeśli jesteś posiadaczem nowo otwartej firmy, zakładasz gabinet lekarski czy otwierasz salon jubilerski, to potrzebujesz doskonałych rozwiązań w kwestii zabezpieczenia Twojego mienia – z pomocą przyjdzie Ci pogotowie zamkowe. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji 24h / 7 dni w tygodniu. Pracujemy na terenie stolicy, jak również w jej okolicach. Jesteśmy w stanie pomóc w montażu zamka i wymianie każdego rodzaju wkładki do drzwi. Nasze samochody serwisowe wyposażone są w zabudowę warsztatową, co pozwala nam przewozić wszelkiego rodzaju akcesoria do drzwi, takie jak zamki do drzwi czy wkładki do zamków, szyldy antywłamaniowe i inne okucia do drzwi, ponadto zamki do skrzynek na listy i kłódki do zabezpieczenia piwnicy.

Miałeś włamanie? Zamek w Twoich się zacina? Działamy szybko, sprawnie i skutecznie! Zadzwoń i przekonaj się sam!

601 15 16 17 lub 501 15 16 17

Pogotowie Zamkowe Warszawa – bezpieczeństwo i wygoda!

Pogotowie zamowe dba o najwyższy standard oferowanych usług. Dobrej jakości zamki do drzwi, to kluczowa kwestia w doborze właściwego zabezpieczenia, posiadanego przez Ciebie majątku. Nie szukaj tanich zamienników ani półśrodków – zdecyduj się na nasze doradztwo! Pogotowiezamkowe.pl pomoże Ci w wyborze i profesjonalnym montażu lub wymianie każdego zamka i wkładki do drzwi. W zakresie naszych usług znajduje się także naprawa i konserwacja zamków, jak również serwis zamków do drzwi antywłamaniowych, takich firm, jak: GERDA, DIERRE, LA PORTE, WITEX, PTZ, KEY LOCK, DELTA, JUWENT, DONIMET, ZBIGMET, J&W, DREWSTAL, WIKA-MET i wielu innych.

W pakiecie naszych usług znajduje się: montaż i wymiana zamków oraz wkładek w pomieszczeniach gospodarczych, obiektach handlowych, biurowcach, magazynach, garażach, halach sportowych, a także w sejfach, szklanych gablotach czy kasach pancernych.

Dla wygody każdego zleceniodawcy jesteśmy w stanie dotrzeć w dowolnie wybrane przez niego miejsce, o każdej porze dnia! Skorzystaj z usług profesjonalistów!

Innowacyjne rozwiązania dla wymagających klientów

Dla osób, które potrzebują bardzo nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń mienia firmowego, proponujemy, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, urządzenia, których działanie, oparte jest na osiągnięciach technologii XXI wieku. Są to zamki i wkładki do drzwi, otwierane za pomocą urządzeń mobilnych, bez potrzeby noszenia przy sobie wielu par kluczy.

Jeśli chcesz spać spokojnie, nie martwiąc się o bezpieczeństwo – skorzystaj ze pomocy, jaką oferuje Pogotowie zamkowe