Awaryjne otwieranie samochodów na terenie Warszawy i okolic

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów

Nie możesz dostać się do swojego samochodu?

Zapomniałeś kluczyków lub zatrzasnąłeś je w wewnątrz pojazdu?

Bez paniki! Nie rozbijaj szyby!

Pomożemy Ci bezpiecznie i bez ryzyka otworzyć samochodów.

Zadzwoń i zamów awaryjne otwieranie samochodów!

Telefon: 501 15 16 17

Co to jest awaryjne otwieranie samochodów?

Jest to specjalistyczna usługa, polegająca na otwarciu drzwi samochodu, bez użycia oryginalnych kluczyków lub pilota. Z usługi awaryjnego otwierania drzwi samochodu może być zmuszony skorzystać każdy kierowca. Nie trudno jest zatrzasnąć klucze wewnątrz auta lub jego bagażniku. Kiedy nie mamy w pobliżu drugiego kompletu kluczy lub nie ma kogoś, kto mógłby je nam przywieźć, jedynym rozwiązaniem jest właśnie awaryjne otwarcie samochodu. Na czym ta usługa polega, jak jest wykonywana oraz w jakich okolicznościach warto zamówić awaryjne otwieranie pojazdu?

Kiedy potrzebne jest awaryjne otwarcie samochodu?

  • Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie – Współczesne samochody wyposażone są w standardzie w centralny zamek. Jest to bardzo wygodna opcja, ale niesie za sobą również pewne ryzyko. Uzbroiwszy centralny zamek i zamykając odruchowo drzwi lub klapę bagażnika, możemy w środku samochodu zamknąć klucze. Oznacza to poważne problemy. To co może nam pomóc wyjść z opresji, to komplet zapasowych kluczy lub właśnie awaryjne otwieranie samochodu.
  • Rozładowany pilot zamka centralnego – Bezprzewodowe piloty centralnego zamka zasilane są bateriami. Mają one to do siebie, że lubią się rozładowywać w najmniej odpowiednim czasie. Jeśli zwyczajowo przez wszystkie lata nie używaliśmy kluczyka i zamka w drzwiach do otwierania samochodu, może się okazać że mechanizm jest zapieczony i nie daje się otworzyć drzwi w ten sposób. Ponownie Awaryjne otwieranie samochodów okazuje się odpowiednim rozwiązaniem tego problemu.
  • Rozładowany akumulator samochodu – Także rozładowany akumulator może uniemożliwiać otwarcie drzwi samochodu. Problem dotyczy szczególnie nowoczesnych samochodów, naszpikowanych elektroniką. Coraz rzadziej występują w nich klasyczne zamki z wkładkami w drzwiach. Odblokowywanie drzwi odbywa się drogą radiową, w sposób elektroniczny. Przy tego typu awarii, koniecznie zamów awaryjne otwieranie samochodów, niezależnie od marki i modelu. Szybko przyjedziemy i udzielimy pomocy.
  • Uszkodzenie klucza / zamka drzwi – Mechaniczne uszkodzenie wkładki zamka w drzwiach także prowadzić może do konieczności wezwania ślusarza. Awaryjne otwieranie samochodów może zaradzić niemal każdej kłopotliwej sytuacji, także takiej w której zamek został celowo uszkodzony. Usługa ta sprawdza się również wtedy, gdy złamaniu ulegnie kluczyk. Dochodzi do tego najczęściej podczas próby przekręcenia go w zamku za wszelką cenę. Brak wyczucia i delikatności może skutkować tym, że klucz złamie się na dwie części.

Dlaczego awaryjne otwieranie samochodów to dobry wybór?

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś wzywać profesjonalistów od otwierania samochodu, kiedy być może poradzisz sobie samodzielnie, w nieco inny sposób? Odpowiedzi na to pytanie prezentujemy poniżej.

  • Szybkie awaryjne otwieranie samochodów – Kiedy czas ma znaczenie, warto korzystać z usług profesjonalistów. Ślusarz samochodowy pracuje przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Oznacza to że jest do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz pomocy. Spieszysz się rano do pracy i nie możesz otworzyć samochodu? Masz pilny wyjazd na lotnisko i kupiony bilet na samolot? Nie trać czasu, tylko już teraz dzwoń po awaryjne otwieranie samochodów. Ślusarz przyjedzie do ciebie w ciągu kilkudziesięciu minut, a otwarcie samochodu zajmie mu tylko chwilę. Oszczędzisz sobie sporo nerwów oraz pieniędzy.
  • Bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów – Obawiasz się tego, że awaryjne otwieranie samochodów może uszkodzić twój samochód? Nie ma powodu do niepokoju. Usługa realizowana jest przez doświadczonego ślusarza, który wiele lat pracuje w tym zawodzie. Zna on wszystkie tajniki pracy i posiada profesjonalne narzędzia. Używając ich, nie uszkodzi twojego samochodu nawet w najmniejszym stopniu. Narzędzia do awaryjnego otwierania samochodów są bezpieczne dla lakieru, uszczelek, szyb oraz elementów wyposażenia wnętrz. Sprawdzają się przy otwieraniu samochodu każdego typu.
  • Awaryjne otwieranie samochodów bez zbijania szyb – Naturalną, pierwszą wielu kierowców, którzy nie mogą otworzyć swojego samochodu, jest stłuczenie jednej z szyb. Wybór najczęściej pada na boczną szybę w drzwiach kierowcy. Trudno się temu postępowaniu dziwić, choć zdecydowanie należy je odradzić. Dlaczego? Koszt założenia nowej szyby jest kilka razy wyższy niż koszt awaryjnego otwierania samochodów. Dodatkowo, wprawienie nowej szyby wiąże się z poświęceniem czasu na wizytę w serwisie, oczekiwaniem na wolny termin oraz tymczasowym zabezpieczeniem otworu po zbitej szybie.
  • Bezpieczne i legalne awaryjne otwieranie samochodów – Ślusarz 24 Warszawa posiada licencję policji, która daje Państwu poczucie bezpieczeństwa. Korzystając z usługi ślusarskiej do awaryjnego otwierania drzwi, ślusarz każdorazowo dokładnie sprawdza czy wzywająca go osoba jest właścicielem pojazdu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nie podejmuje się pracy lub wzywana jest policja, która może pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy i jego prawa do pojazdu. Bezpieczeństwo samochodu oraz poszanowanie prawa własności to priorytety w pracy ślusarza samochodowego.
  • Całodobowe awaryjne otwieranie samochodów – Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez całą dobę. Przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu prowadzimy dyżur pod numerem alarmowym. Jeśli w ciągu dnia lub środku nocy mają Państwo problem z dostaniem się do swojego pojazdu, należy się z nami skontaktować. Nasz pracownik zbierze od Państwa wszystkie informacje i niezwłocznie wyśle pomoc we wskazane miejsce. Szybki czas reakcji na każde zgłoszenie to nasz atut. Duża prędkość działania wynika między innymi ze strategicznie wybranej lokalizacji, w której mieści się nasz warsztat.
  • Tanie awaryjne otwieranie samochodów – Wierzymy w to że wysoka jakość usług może iść w parze z atrakcyjnymi cenami. Stosujemy przejrzystą politykę cenową i nie ukrywamy cen naszych usług. Każda dzwoniąca do nas osoba, od razu dowiaduje się ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodów. Nasze ceny są przystępne, dlatego po pierwszym telefonie osoby takie nie muszą szukać dalej. Dowodzi to tego, że nasz cennik awaryjnego otwierania samochodów jest przystępny i celnie trafia w możliwości finansowe kierowców. Dodatkową zaletą jest to, że współpracujemy z ubezpieczycielami.

Awaryjne otwieranie – do jakich samochodów można je zamówić?

Usługa awaryjnego otwierania drzwi, może być zastosowana do wszystkich modeli i rodzajów pojazdów mechanicznych. Konstrukcja drzwi i zamków jest do siebie podobna. W połączeniu z dużym doświadczeniem, wiedzą i narzędziami, którymi dysponuje ślusarz, daje to pełną gwarancję otwarcia drzwi do swojego pojazdu.

Awaryjne otwieranie samochodów osobowych

Kierowcy samochodów osobowych to najliczniejsza grupa osób, zamawiających awaryjne otwieranie drzwi. Wynika to między innymi z tego, że udział aut osobowych w łącznej liczbie pojazdów poruszających się po drogach jest największy. Kierowcy samochodów osobowych potrzebują pomocy przy awaryjnym otwieraniu o każdej porze roku – tak latem, jak i zimą. Najczęstszą przyczyną wzywania ślusarza do awaryjnego otwarcia auta, są zatrzaśnięte w jego środku kluczyki.

Awaryjne otwieranie samochodów dostawczych

Kierowcom samochodów dostawczych rzadziej zdarza się nie móc dostać do środka swojego pojazdu. Mimo to wezwania do awaryjnego otwierania busa, furgonetki lub innego auta dostawczego również się zdarzają. Co jest tego powodem? W starszych modelach samochodów przyczyną może być usterka mechaniczna zamka lub złamany kluczyk. W pojazdach nowszych przyczyny należy szukać w niesprawnej instalacji zamka centralnego lub instalacji elektrycznej.

Awaryjne otwieranie samochodów ciężarowych

Auta ciężarowe również są awaryjnie otwierane przez ślusarza. W tym przypadku mamy do czynienia z o tyle ciekawą sprawą, że kierowcami są osoby zajmujący się prowadzeniem samochodów zawodowo. Najczęściej pochodzą oni również z innych miast, a nawet krajów. Do zatrzaśnięcia kluczyków w kabinie dochodzi zwykle na postoju, kiedy np. robią obchód pojazdu, wychodzą na szybkie zakupy lub szybko opuszczają kabinę samochodu, nie pamiętając o zabraniu ze sobą kluczy.

Awaryjne otwieranie maszyn rolniczych i budowlanych

Wielu osobom może to wydawać się dziwne, ale pomocy w otwarciu drzwi mogą również wymagać maszyny rolnicze i budowlane. Nowoczesne ciągniki, koparki, ładowarki – maszyny te wyposażone są nie tylko w klimatyzację, ale i bogatą elektronikę, łącznie z centralnym zamkiem. Awaryjne otwieranie specjalistycznych maszyn branżowych to nasza specjalność. Działamy błyskawicznie i bezpiecznie, niosąc pomoc w najtrudniejszych sytuacjach.

Awaryjne otwieranie drzwi – płaci ubezpieczyciel

Nasza firma współpracuje z większością działających w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych. Współpraca polega na realizacji awaryjnego otwierania samochodu w ramach posiadanego przez kierowcę pakietu assistance. Coraz więcej kierowców decyduje się na rozszerzenie ubezpieczenia komunikacyjnego i pakiet assistance. Zapewnia on bezpłatną pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach, m.in. takich jak zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. W takich przypadkach to my otrzymujemy zgłoszenie od ubezpieczyciela i udajemy się pod wskazany adres. Tam awaryjnie otwieramy drzwi samochodu i spisujemy protokół. Cała usługa wykonywana jest bezgotówkowo, rozliczamy się z ubezpieczycielem.

Pytania i odpowiedzi o awaryjne otwieranie samochodów:

Pytania i odpowiedzi o awaryjne otwieranie samochodów

Jak długo czeka się na pomoc?

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa całodobowa. Staramy się dotrzeć na miejsce w ciągu 30 minut od otrzymania wezwania.

Ile trwa awaryjne otwieranie?

Zależnie od charakteru usterki oraz rodzaju pojazdu, jego awaryjne otwarcie następuje w ciągu ok 10 do 15 minut, a czasami i szybciej.

Gdzie otwieracie samochody?

Otwieramy awaryjnie samochody przebywająca w garażach naziemnych i podziemnych, a także parkingach itp.

Czy posiadacie licencję?

Tak, posiadamy licencję policji, co znaczy że jesteśmy na specjalnej liście certyfikowanych zakładów ślusarskich.

Jak można wam zapłacić?

Za awaryjne otwieranie samochodów można zapłacić gotówką lub kartą na miejscu, zaraz po wykonaniu usługi.

Czy płacę za wasz dojazd?

Nie. Dojazd na miejsce wezwania jest bezpłatny. Płacą Państwo wyłącznie tę cenę, o której poinformujemy w rozmowie.

Czy to jest bezpieczne?

Oczywiście że tak. Awaryjne otwieranie samochodów to usługa w pełni bezpieczna dla każdego pojazdu i jego lakieru.

Czy macie ubezpieczenie OC?

Tak, nasza firma posiada ubezpieczenie OC, które pokrywa ewentualne odszkodowanie za uszkodzenie mienia w trakcie prac.

Zadzwoń i zamów awaryjne otwieranie samochodów!

Telefon: 501 15 16 17