OTWIERANIE DRZWI WARSZAWA

W życiu zdarzają się różne sytuacje, które uniemożliwiają otwarcie zamka w drzwiach Twojego mieszkania, samochodu, bądź też gabinetu – z pomocą przychodzi wówczas pogotowie zamkowe, które, na każdy tego typu problem, znajdzie odpowiednią radę! Niespodziewane sytuacje zdarzają się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w dni świąteczne. Posiadamy flotę 5 samochodów, które są rozmieszczone we wszystkich dzielnicach Warszawy, dlatego zawsze jesteśmy na czas. Wyróżniają nas profesjonalne usługi ślusarskie, o bardzo szerokim zakresie działania.

Nie rób niczego przy zamku w drzwiach samodzielnie i nie powierzaj tego osobom niedoświadczonym. Zaufaj specjalistom, których cechuje ponad 20 – letnie doświadczenie w branży usług ślusarskich!Otwieranie drzwi Warszawa

pogotowie zamkowe – otwieranie drzwi szybko i skutecznie!

Pogotowie zamkowe to zespól wykwalifikowanych techników, którzy posiadają bardzo duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Usługi ślusarskie w Warszawie wykonujemy błyskawicznie i profesjonalnie. Nasi specjaliści są gotowi w każdej chwili przyjąć od Ciebie zlecenie na awaryjne otwieranie drzwi i w krótkim czasie dojechać do miejsca zdarzenia. Oferujemy bezinwazyjne, awaryjne otwieranie zamków z użyciem specjalistycznego sprzętu.

Pogotowie zamkowe,w ramach swoich działań, świadczy między innymi takie usługi, jak:

  • otwieranie zamków w drzwiach,
  • otwieranie wszystkich rodzajów drzwi : drewnianych, stalowych czy antywłamaniowych
  • naprawa w przypadku: zacięcia zamka, zatrzaśnięcia kluczy, zagubienia kluczy, złamania klucza w zamku lub uszkodzenia po włamaniu,
  • odblokowywanie zamków,
  • przekodowywanie zamków,
  • awaryjne otwieranie samochodów,
  • awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych,
  • naprawa uszkodzonych drzwi i zamków.

Potrzebujesz pomocy- wezwij pogotowie zamkowe !

Dbając o prestiż i wysoką pozycję naszej firmy pozostajemy do dyspozycji naszych klientów w Warszawie i okolicach, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Staramy się sprostać najtrudniejszym wymaganiom, jakie są nam stawiane. Każde zlecenie traktujemy odpowiedzialnie i wykonujemy niezwykle starannie.

Zamki w drzwiach mają strzec nas i naszego dobytku. Jeśli zależy Ci na ich sprawnym działaniu, miej zawsze pod ręką nasz numer telefonu!

601 15 16 17 lub 501 15 16 17