SERWIS DIERRE

Pogotowie zamkowe zajmuje się serwisem produktów znanej i renomowanej firmy Dierre. Jest to marka bardzo ekskluzywnych drzwi antywłamaniowych włoskiego producenta. Osobom, posiadającym produkty tej firmy, polecamy szczególnie nasz serwis Dierre, który prowadzony jest przez zespół techników, wyszkolonych w kierunku montażu, konserwacji i naprawy wyrobów Dierre. Dzięki temu, masz gwarancję w 100% dobrze wykonanej usługi. Zespół fachowców, działający w ramach usług, oferowanych przez pogotowie zamkowe nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w wielu kursach i szkoleniach, dotyczących między innymi serwisowania produktów marki Dierre. Dowodem na to są liczne certyfikaty.

Nie szukaj innych rozwiązań – skorzystaj z usług naszych specjalistów!

DIERRE – LUKSUS, JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO W JEDNYM

Dierre to światowy lider w produkcji luksusowych zabezpieczeń w postaci drzwi i zamków do drzwi. Marka jest szczególnie polecana klientom, poszukującym innowacyjnych rozwiązań. Firma istnieje na rynku od 1975 roku. Rocznie produkuje ponad milion drzwi, rolet oraz bram. Słynie ze wspaniałej jakości swoich produktów i cieszy się światowym uznaniem. Dierre to wyznacznik solidności wykonania, najwyższej klasy surowców oraz wyjątkowego wzornictwa.

POGOTOWIE ZAMKOWE – SERWIS DIERRE W WARSZAWIE I OKOLICACH

Pogotowie zamkowe zapewnia kompleksowy serwis produktów firmy Dierre. Posiadamy w tym zakresie odpowiednią wiedzę i bardzo bogate doświadczenie

.

W ramach naszych usług wykonujemy:

  • naprawy zamków i wkładek Dierre,
  • szeroko pojętą konserwację produktów tego producenta,
  • wymianę zamków i wkładek Dierre.

Jeśli posiadasz na wyposażeniu wyroby firmy Dierre – korzystaj tylko z rzetelnego serwisu tych produktów.

Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści to osoby, którym możesz zaufać!

601 15 16 17 lub 501 15 16 17