POGOTOWIE ŚLUSARSKIE WARSZAWA

Jeśli nie chcesz tracić swojego cennego czasu na poszukiwania dobrego ślusarza, nie zwlekaj i skorzystaj z usług, które oferuje pogotowie zamkowe. Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi i kompetentnymi fachowcami, którzy w tej branży, działają na stołecznym rynku usług ślusarskich, już od ponad 20 lat. Dysponujemy sprawną i zawsze gotową do wyjazdu flotą samochodów, które znajdują się na terenie całej Warszawy. Każdy pojazd wyposażony jest w odpowiedni sprzęt do wykonywania napraw, na miejscu wezwania. Pracujemy całodobowo, również w dni świąteczne, by sprostać wymaganiom naszych klientów

.

Jeśli szukasz solidnego ślusarza – to nie mogłeś trafić lepiej!

Pogotowie zamkowe Warszawa – usługi ślusarskie w pełnym zakresie

Usługi ślusarskie Warszawa to nasza pasja i powołanie. Atutem, który z pewnością wyróżnia pogotowie zamkowe.pl na tle konkurencji, jest wyjątkowo szeroki zakres świadczonych usług. Służymy zawsze radą, ale również sprzedajemy, wymieniamy, naprawiamy i konserwujemy wszelkiego typu zamki do drzwi i wkładki do drzwi. Cechuje nas wyjątkowo wysoki profesjonalizm oraz ogromna wiedza i bogate doświadczenie. W trosce o dobro naszych klientów staramy się właściwie zadbać o ich potrzeby. Serwisujemy produkty, wiodących marek: Witex, Dierre, Gerda czy LaPorte.

W pakiecie naszych usług znajduje się również m.in.:

  • awaryjne otwieranie samochodów,
  • odblokowywanie zamków,
  • otwieranie sejfów,
  • otwieranie drzwi antywłamaniowych,
  • serwis zamków i drzwi,
  • montaż i wymiana zamków.

POGOTOWIE ŚLUSARSKIE WARSZAWA – FACHOWE WSPARCIE I DORADZTWO!

Poszukujesz dobrego zabezpieczenia? Pomożemy Ci wybrać właściwą wkładkę antywłamaniową z szerokiej gamy propozycji, takich marek jak: Evva, Abloy, Titan, Iseo, Winkhaus czy Multilock. Nie musisz niczego zamawiać i czekać tygodniami na realizację – nasi specjaliści mają w swoich samochodach wszystko, co jest niezbędne, by zapewnić Ci 100% bezpieczeństwo i w mgnieniu oka wykonają niezbędne prace ślusarskie!

pogotowie zamkowe to wyspecjalizowani ślusarze

Awaryjne otwieranie pomieszczeń, montaż zamków czy wymiana zamków w drzwiach są naszymi codziennymi, rutynowymi zajęciami od wielu lat. Nasze działania wyróżnia 100% skuteczność i pełna satysfakcja klienta z wykonanej usługi. Już kilka pokoleń Warszawiaków poleca nas swoim znajomym i bliskim. Docieramy zawsze na czas na miejsce.

Na nas nie czekasz w kolejce!

Ślusarz Warszawa to najlepszy wybór dla wymagających klientów!

Zadzwoń i przekonaj się sam!

601 15 16 17 lub 501 15 16 17