AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

W drodze na lotnisko lub ważne spotkanie biznesowe może zdarzyć się, że w pośpiechu zablokujesz klucze w stacyjce lub uszkodzisz tkwiący w niej klucz. Nie martw się, zamiast wpadać w panikę, wezwij natychmiast pogotowie zamkowe. Dla nas awaryjne otwieranie samochodów to codzienność. Posiadamy flotę samochodów, które dotrą do każdego miejsca w Warszawie i jej okolicach, by pomóc w otwarciu Twojego pojazdu. My potrafimy profesjonalnie i skutecznie rozwiązać problem z dostaniem się do dowolnego auta, bez uszkodzenia jego karoserii lub innych elementów. Wezwani na miejsce zdarzenia, docieramy tam błyskawicznie, niezależnie od aury czy natężenia ruchu ulicznego. Pracujemy 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów również w dni świąteczne.

Jedyne, co musisz zrobić, to zgłosić nam awarię, my zajmiemy się resztą!

POGOTOWIE ZAMKOWE – OTWORZYMY KAŻDY SAMOCHÓD!

Jeśli martwisz się, że posiadasz niestandardowy zamek do drzwi swojego samochodu lub też Twoja stacyjka jest inna, od tych tradycyjnych, to bez obaw możesz zaufać naszym specjalistom. Ich wiedza i doświadczenie sprawia, że każdy zamek do drzwi znają na wylot.

W zakresie naszych usług znajduje się m.in.:

  • wymiana zamków samochodowych,
  • otwieranie samochodów przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz certyfikowanego sprzętu komputerowego,
  • po włamaniowe otwieranie samochodu,
  • otwieranie drzwi do samochodów czy bagażników, bez potrzeby posiadania kluczyków,
  • możliwość uruchomienia zablokowanej stacyjki,
  • dorabianie zagubionych oraz ukradzionych kluczyków do aut,
  • bezproblemowe wyjęcie uszkodzonego kluczyka ze stacyjki auta.

Pogotowie zamkowe to profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu – my nie obiecujemy niemożliwego – nasze działania są starannie zaplanowane i zawsze dają, oczekiwany przez klienta, efekt.

Dla nas przeszkody nie stanowi ani marka ani model auta!

NIE DZIAŁAJ NA WŁASNĄ RĘKĘ – POGOTOWIE ZAMKOWE CZEKA NA TWOJE WEZWANIE!

W sytuacji, gdy nie potrafisz dostać się do swojego samochodu nie podejmuj samodzielnie żadnych działań – możesz wyrządzić wiele niepotrzebnych szkód.

Zaufaj specjalistom i skorzystaj z usług, które świadczy całodobowo pogotowie zamkowe !

601 15 16 17 lub 501 15 16 17