Kontakt

POGOTOWIE ZAMKOWE

CEZAR CEZARY GÓRSKI

UL. RACŁAWICKA 133/10

02-117 WARSZAWA

TEL. 22 825 00 00

601 15 16 17

501 15 16 17

mail: cezar@pogotowiezamkowe.pl

PUNKT DORABIANIA KLUCZY

UL. WALICÓW 19
00-865 WARSZAWA

Reagując na potrzeby klientów, poszukujących profesjonalnych i solidnych usług ślusarskich pogotowie zamkowe pozostaje do ich dyspozycji przez 365 dni w roku, przez całą dobę. Posiadamy flotę samochodów, które wyposażone są w zabudowę warsztatową, pozwalającą na transportowanie wszelkiego rodzaju akcesoriów, służących do wymiany, montażu czy naprawy różnego rodzaju zamków i wkładek do drzwi. Kompleksowe usługi ślusarskie wykonujemy w każdej z dzielnic Warszawy oraz w jej najbliższej okolicy. Pełna dyspozycyjność, to cecha, która z pewnością wyróżnia pogotowie zamkowe na tle innych tego typu firm. Jesteśmy dla Ciebie zawsze, gdy nas potrzebujesz!

Pogotowie zamkowe – Natychmiastowa reakcja na każde zgłoszenie

Pogotowie zamkowe natychmiast reaguje na każde wezwanie i błyskawicznie przyjeżdża pod wskazany przez klienta adres. Wszelkie usługi odbywają się szybko, profesjonalnie oraz bardzo solidnie. U nas nikt nie czeka w kolejce! Posiadamy wystarczającą ilość wyszkolonych serwisantów oraz odpowiedni dla nich transport, aby mogli zawsze szybko dotrzeć w każde miejsce, gdzie są akurat potrzebni! Osoby, dyżurujące przy telefonach, wyróżniają wysokie kompetencje oraz perfekcyjna znajomość tematyki, związanej z usługami ślusarskimi. Gwarantujemy, że udzielimy Ci wszelkich, niezbędnych informacji!

JEDEN TELEFON I TWÓJ PROBLEM ZNIKA!

Pogotowie zamkowe realizuje każde, przyjmowane zlecenie w trybie pilnym. Krótki wywiad z klientem ma na celu jeszcze lepsze zorientowanie się w danym problemie. W przypadku, gdy nie masz możliwości nawiązania z nami połączenia telefonicznego, możesz również skorzystać z prostego formularza, który zamieszczony jest na naszej stronie. Pogotowie zamkowe odpowiada na wszystkie zgłoszenia!