MONTAŻ ZAMKÓW WARSZAWA

Pogotowie Zamkowe Warszawa w bogatym pakiecie swoich usług, posiada między innymi montaż zamków w drzwiach. Jeśli akurat szukasz odpowiedniego zabezpieczenia, to trafiłeś pod właściwy adres. Nasi znakomicie przeszkoleni technicy zapewnią Ci pełny serwis ślusarski. Dzięki naszym działaniom otrzymasz 100% pomoc we właściwym zabezpieczeniu swojego majątku. Zapewniamy montaż zamków oraz ich konserwację i naprawę. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy bardzo duży wybór zamków do drzwi i wkładek do zamków. Jesteśmy dyspozycyjni przez 365 dni w roku, przez całą dobę. Działamy w Warszawie oraz w jej okolicach.

W naszym fachu liczy się doświadczenie a my zdobywaliśmy nasze aż przez 20 lat!

Pogotowie zamkowe – profesjonalny montaż zamków!

Pogotowie zamkowe to samochody serwisowe, które są wyposażone w kompleksową zabudowę warsztatową, pozwalającą nie tylko na przewożenie wszelkiego rodzaju akcesoriów do drzwi, do których zaliczamy: zamki do drzwi, wkładki do drzwi, szyldy antywłamaniowe oraz inne okucia dedykowane drzwiom, ale także na świadczenie pełnego zakresu usług, bezpośrednio w miejscu, którego dotyczy zlecenie. Jeśli zajdzie taka potrzeba zamontujemy zamek do skrzynki na listy oraz różnego rodzaju kłódki. Doradzimy Ci zabezpieczenie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby – prowadzimy sprzedaż zamków do drzwi, wkładek i szyldów antywłamaniowych.

Pogotowie zamkowe wykona między innymi takie usługi, jak:

  • montaż zamków,
  • montaż drzwi antywłamaniowych,
  • konserwacja zamków,
  • serwis drzwi antywłamaniowych,
  • naprawa zamków,
  • dorabianie kluczy.

Pogotowiezamkowe.pl – montaż innowacyjnych zabezpieczeń!

W swojej ofercie posiadamy także innowacyjne systemy zabezpieczeń, wykonane w oparciu o najnowszą technologię XXI wieku. Cechuje je wytrzymałość, odporność na czynniki zewnętrzne, niezawodność oraz najwyższa jakość. Należą do nich produkty typu Gerdalock czy AirKey. Drzwi otwierasz za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie, breloczka, karty magnetycznej czy uniwersalnego klucza. Genialne, a zarazem proste rozwiązanie!

Pogotowiezamkowe.pl to profesjonalna realizacja każdego zadania!

601 15 16 17 lub 501 15 16 17