O firmie

CEZAR to firma funkcjonująca na rynku warszawskich usług ślusarskich od ponad 20 lat. W zakresie jej działań funkcjonuje najlepsze w stolicy pogotowie zamkowe. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, ogromna wiedza oraz profesjonalizm w świadczeniu usług. Montaż i wymiana zamków do drzwi, dorabianie kluczy czy otwieranie samochodu lub awaryjne otwieranie drzwi sejfu, nie jest dla nas wyzwaniem – to po prostu nasza pasja. Wystarczy jeden Twój telefon i błyskawicznie przyjeżdżamy we wskazane miejsce. Działamy w obrębie całej Warszawy oraz jej okolic. Bardzo starannie dobraliśmy zespół naszych wybitnych techników, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach, podnosząc stale swoje kwalifikacje. Nikt nie zajmie się tak profesjonalnie Twoim problemem z zamkiem, jak właśnie oni. Na przełomie dwóch dziesięcioleci zaufały nam setki tysięcy osób – klienci indywidualni i duże firmy. Dla Twojej wygody i komfortu jesteśmy dostępni aż 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Pracujemy także w święta.

Pełna dyspozycyjność i 100% profesjonalizm, to wizytówka naszej firmy!

Pogotowie zamkowe – najlepsze usługi w atrakcyjnych cenach!

Wymiana zamków czy awaryjne otwieranie samochodów, to czynności, wykonywane setki razy dziennie  przez naszych fachowców, wyposażonych w urządzenia, będące rezultatem działań nowoczesnej myśli technologicznej. Pogotowie zamkowe dysponuje najwyższej klasy sprzętem komputerowym. Wysoka jakość naszych usług idzie w parze z przystępnością ich cen. Co istotne – reagujemy na zgłoszenie w trybie natychmiastowym. U nas klient nie czeka w kolejce!

Pogotowie zamkowe – doradztwo, montaż, wymiana i serwis!

Pogotowie zamkowe służy zawsze radą w kwestii doboru zabezpieczeń adekwatnych do indywidualnych preferencji danego klienta.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę zamków do drzwi i wkładek renomowanych firm: EVVA, ASSA, CR, ABLOY, ISEO, GERDA, LOB, MOTTURA, WINKHAUS, WILKA, FAB, SAB, DOM, TITAN, GEGE, KFV, CISA, ABUS, SECUREME, MCM, BODA, SIAS, czy FIAM.

Wykonujemy usługi w trybie A-Z (doradztwo, montaż, wymiana i serwis). Posiadamy wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań oraz produktów luksusowych. Samochody pogotowia wyposażone są w specjalną zabudowę warsztatową, dzięki której mamy możliwość wykonywania wszelkich prac naprawczych bezpośrednio na miejscu wezwania.

Dbamy o środowisko – nasze auta wyposażone są w instalację ekologiczną CNG.

W ofercie usług, jakie świadczy pogotowie zamkowe znajduje się:

  • Pogotowie ślusarskie
  • Montaż i wymiana zamków
  • Awaryjne otwieranie samochodu
  • Projekt i instalacja System Master Key
  • Serwis drzwi antywłamaniowych
  • Serwis Witex
  • Serwis Laporte
  • Serwis Gerda
  • Serwis Dierre
  • Awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych

Jeśli szukasz profesjonalistów w dziedzinie usług ślusarskich, to dobrze trafiłeś. Pogotowie zamkowe Cezar pomoże Ci rozwiązać każdy problem, dotyczący Twoich drzwi i zamków!

Czekamy na Twoje wezwanie przez całą dobę pod numerami telefonów: