Wymiana zamka w drzwiach – pierwsza rzecz po przeprowadzce

Wymiana zamka w drzwiach

Pomimo epidemii Covid-19, ruch na rynku nieruchomości ani na moment nie maleje. Liczba transakcji kupna i sprzedaży mieszkań i domów rośnie z miesiąca na miesiąc. Stanowi to pozytywny wskaźnik kondycji gospodarki, dowodząc że z jej stanem nie jest tak źle, jak wskazują medialne doniesienia. Jednak kupno mieszkania lub domu to również mnóstwo obowiązków dla nowych właścicieli. Konieczność przeprowadzenia wszystkich spraw formalnych, a także wykonanie remontów, adaptacji i zakupu wyposażenia. W natłoku tych wszystkich zadań łatwo zapomnieć o jednej, ważnej rzeczy. Wymianie zamka w drzwiach na nowy.

Pogotowie zamkowe Warszawa ostrzega – zawsze wymień stary zamek na nowy

Zasada ta dotyczy zarówno mieszkań z rynku wtórnego, jak i pierwotnego.

  • Kupując mieszkanie używane, nabywasz go wraz z drzwiami i zainstalowanym w nim zamkiem. Nie masz pewności czy poprzedni właściciel nie dorobił sobie zapasowych kluczy lub nie zgubił jednego kompletu w przeszłości. Pozostawiając stary zamek w drzwiach, stwarzasz zagrożenie dla siebie i swoich bliskich. Ułatwiasz potencjalnemu złodziejowi włamanie, rabunek, a nawet napaść na Was!
  • Kupując mieszkanie od dewelopera, również wymień zamki w drzwiach. To twierdzenie może wydawać się co najmniej dziwne. W końcu kupujesz mieszkanie, w którym nikt wcześniej nie mieszkał. To prawda. Jednak drzwi z zamkami zostały w nim zamontowane znacznie wcześniej. Od tego momentu aż do czasu przekazania nieruchomości Tobie, przewinęło się przez nią wiele osób. Wykonawcy, ekipa remontowa, instalatorzy, dostawcy, kurierzy, monterzy. Każda z tych osób to potencjalne ryzyko, że klucz z zamka mógł zostać wyjęty i łatwo dorobiony. Nie potrzeba do tego zabierać go do zakładu ślusarskiego. Wystarczy niewielkie pudełko z masą do wykonywania odcisków, które można schować w kieszeni. Tym sposobem klucz z zamka można skopiować w ciągu kilkunastu sekund.

Jak poprawić bezpieczeństwo nieruchomości – wezwij pogotowie zamkowe Warszawa

Nieprzerwanie od kilkunastu lat świadczymy usługi ślusarskie na terenie całej Warszawy. Zapewniamy również całodobowe pogotowie zamkowe Warszawa. Naprawiamy zamki uszkodzone, przeprowadzamy awaryjne otwieranie zamków – również w samochodach, jak również oferujemy sprzedaż i montaż nowych zamków. Skorzystaj z naszych usług, jeśli chcesz mieć pewność że wprowadzasz się do domu lub mieszkania, do którego klucze posiadasz wyłącznie Ty.

Pogotowie zamkowe Warszawa – poznaj nasze zasady bezpieczeństwa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz rozumiejąc ich potrzebę bezpieczeństwa, wdrożyliśmy następujące zasady pracy. Uwzględniają one również ryzyko związane z obowiązującym stanem epidemii koronawirusa.

  • Sprzedajemy wyłącznie zamki wysokich klas odporności na wiercenie, cenionych producentów,
  • Wszystkie sprzedawane zamki są fabrycznie zapakowane i zapieczętowane – kupując je u nas, mają Państwo gwarancję że pudełko nie było otwierane, np. celem dorobienia klucza,
  • Wymianę i montaż nowego zamka pogotowie zamkowe Warszawa wykonuje zawsze w obecności klienta, ani na moment nie znikając z kluczami z pola widzenia świadka,
  • Podczas pracy stosujemy wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej: rękawiczki jednorazowe, maseczki ochronne lub przyłbice. Wszystko po to, aby minimalizować ryzyko potencjalnego zakażenia COVID-19.